Oddziały

Klasa III 2023/2024

Odwiedziny Mikołaja

Występy artystyczne uczniów podczas obchodów Barbórki

Europejski Tydzień Autyzmu w klasie III.

Klasa II 2022/2023
Klasa I 2021/2022

Wigilia w klasie 1

Warsztaty świąteczne w klasie 1

Dzień herbaty

Zerówka 2020/2021

Z życia Oddziału Przedszkolnego

Zerówkowe spacery

Zerówka podczas każdego dnia w zależności od warunków pogodowych wychodzi na spacery. Podczas wielu z nich dzieci mają obserwacji wielu pięknych miejsc, które znajdują niedaleko od szkoły.

Spacer_-_kl._0.mp4

Dzień Flagi

Dzien_flagi_kl_0.mp4

video-1619080438.mp4

Dzień Czekolady

Dzień kobiet

Dzień pluszowego misia

Wigilia

Wizyta Świętego Mikołaja

Święto Górnika

Dzień Niepodległości

5 października dzieci z Oddziału Przedszkolnego, "Promyczka" i klas I-III odwiedziła pani policjantka z Ruchu Drogowego w Kielcach, które ciekawie rozmawiała z dziećmi o przepisach ruchu drogowego. Dzieci mogły zachować się jak na prawdziwej jezdni, ponieważ pani policjant przywiozła ze sobą wiele rekwizytów. Była jezdnia, pojazdy i sygnalizatory świetlne. Na koniec spotkania każde dziecko otrzymało odblaskową opaskę, dzięki której będzie bardziej widoczne na drodze.

Dnia 29 września obchodzimy urodziny autorki książek dla dzieci pani Janiny Porazińskiej . Tego dnia dzieci z klasy 0 poznały postać wspaniałej pisarki oraz wysłuchały jednej z jej książek "Szewczyk Dratewka", czytanej przez pana dyrektora Tomasza Żelichowskiego. Po wysłuchaniu książki dzieci odpowiadały na pytania dotyczące jej treści.

W dniu 28 września dzieci z Oddziału Przedszkolnego wspólnie z Punktem Przedszkolnym "Promyczek" brały udział w warsztatach związanych z kulturą i tradycjami wsi polskiej. Warsztaty odbyły się w Ostoi Dworskiej. Po oprowadzeniu dzieci po zagrodzie Ostoi i wysłuchaniu wielu ciekawych faktów odbyło się ognisko.

Dnia 21 września dzieci z Oddziału Przedszkolnego i klasy I wzięły udział w spotkaniu z policjantami z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach. Spotkanie miało na celu przypomnienie uczniom zasad bezpieczeństwa, znajomości telefonów alarmowych i poznaniu zasad ruchu drogowego. Dzieci ponadto mogły zobaczyć elementy wyposażenia i elementów munduru policjanta.