PEDAGOG SZKOLNY

W dniu 15. 11. 2019 r.  (piętek) dyżur pedagoga będzie od godziny 11.35-15.00.

Kontakt:

Krótki opis

Szkoła to miejsce, gdzie spotykają się potrzeby uczniów, nauczycieli oraz rodziców.
Każdy z nas ma swoją wizję współpracy, swoje marzenia, plany związane z tym miejscem. Do tego, aby się zrozumieć i usłyszeć potrzebny jest dialog. Moim celem jest budowanie relacji opartych na empatii, zaufaniu, dostrzeganiu potrzeb innych i dobra wspólnego, dbaniu o wzajemne więzi oraz atmosferę, a co za tym idzie, zapewnienie emocjonalnego, społecznego i moralnego rozwoju uczniom.

Jeżeli:

-        masz pomysł co można zdziałać, ulepszyć, zmienić w przestrzeni szkolnej… przyjdź, napisz… zastanowimy się wspólnie,

-        chcesz podzielić się trudnościami, które Cie trapią… przyjdź, napisz… postaram się wysłuchać, zrozumieć,

-        chcesz zrozumieć zachowania swoje i innych… spotkajmy się, porozmawiajmy,

-        chcesz po prostu być usłyszany, zrozumiany… przyjdź… postaram się Ciebie usłyszeć, zrozumieć.

Pozdrawiam,

Sylwia Gołuch