Oddziały

Klasa II 2023/2024

Odwiedziny Mikołaja

Gościmy Panią Marzenę Łebek oraz Panią Anetę Ciosek. Obie Panie, na co dzień pracują w Miejsko- Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Chęcinach. W celu upowszechnienia działań profilaktycznych, klasa druga wzięła udział w zajęciach pt.: „Rodzina jako wartość”. Uczniowie mieli okazję stworzyć makietę rodzinnego miasta oraz umieścić na niej wartości, którymi powinna kierować się rodzina.

Udział w Ogólnopolskiej Akcji Edukacyjnej dzieci i uczniów #KOCHAM SŁYSZEĆ

Andrzejki

Dzień Życzliwości w naszej szkole. Klasa druga postanowiła obdarować dobrym słowem najbliższe otoczenie. Bądźmy życzliwi dla siebie zawsze. Dobro wraca.

Klasa I 2022/2023

Sprzątanie Świata

W klasie pierwszej odbyły się zajęcia o tematyce, jak możemy dbać i chronić naszą Planetę. Uczniowie utrwalali wiedzę o segregacji śmieci oraz wykonywali makiety z przyniesionych przez siebie tworzyw przetwarzanych.

Kim był św.Patryk? Co jest symbolem Dnia św.Patryka? Dlaczego zielony to kolor Irlandii?Na te i inne pytania odpowiedzi dowiedzieli się uczniowie klasy pierwszej w dniu 17 marca 2023 roku podczas obchodów Dnia św.Payryka. Warto pogłębiać wiedzę o kulturze i zwyczajach innych krajów!

Wyjazd do Centrum Leonarda da Vinci w Podzamczu

Tak uczniowie klasy pierwszej bawili się na zabawie andrzejkowej - było super!

W kolorze słońca, czyli jak uczniowie klasy pierwszej obchodzili Dzień Życzliwości.

Uczniowie klasy pierwszej poznają i uczą się o prawach dziecka z okazji Dnia Praw Dziecka.